Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 13:45
  • Na Fianna A
  • 4-11 4-5
  • Templeogue Synge Street A
  • 13:45
  • Templeogue Synge Street B
  • 6-8 3-2
  • Crumlin
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street C
  • 4-3 4-4
  • Fingallians B
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street A
  • 7-10 2-6
  • St Sylvesters A
  • 15:00
  • Ballymun Kickhams A
  • 3-4 5-9
  • Templeogue Synge Street A
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street A
  • 6-2 5-8
  • Kilmacud Crokes A
  • 15:00
  • Na Fianna A
  • 9-13 0-3
  • Templeogue Synge Street A
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street A
  • 3-8 1-4
  • Parnells
  • 19:00
  • Ranelagh Gaels
  • 2-7 3-6
  • Templeogue Synge Street C
  • off pitch. 2.3 orig
  • 14:00
  • Ballinteer St Johns C
  • 5-3 5-4
  • Templeogue Synge Street C
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street C
  • 3-4 5-5
  • Man O War B
  • 18:45
  • Templeogue Synge Street A
  • 0-10 3-4
  • Raheny A
  • orig 02/03
  • 15:30
  • Clontarf A
  • 0-0 5-15
  • Templeogue Synge Street A
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street A
  • 1-5 5-14
  • Skerries Harps A
  • 14:30
  • Templeogue Synge Street A
  • 1-7 9-7
  • St Vincents A
  • orig 10/02
  • 13:00
  • Thomas Davis A
  • 1-3 2-7
  • Templeogue Synge Street A
  • 19:00
  • Skerries Harps B
  • 4-9 5-9
  • Templeogue Synge Street B
  • 11/4 orig 10/02
  • 18:45
  • Templeogue Synge Street B
  • 8-9 1-2
  • Thomas Davis B
  • orig 17/02
  • 18:45
  • St Sylvesters C
  • 2-6 7-12
  • Templeogue Synge Street B
  • orig 02/03
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street B
  • 1-7 0-5
  • Raheny B
  • 15:00
  • St Brigids B
  •  
  • Templeogue Synge Street B
  • Conceded by Templeogue Synge Street B
  • 19:30
  • Templeogue Synge Street A
  • 2-3 2-11
  • Naomh Mearnog A
  • 19:30
  • Na Fianna D
  • 6-7 7-9
  • Templeogue Synge Street C
  • 11:30
  • Templeogue Synge Street A
  • 3-6 2-10
  • Lucan Sarsfields A
  • Final.. ET if req.
  • 12:00
  • Kilmacud Crokes A
  • 1-5 5-3
  • Templeogue Synge Street A
  • Semi Final ..ET if req.
  • 11:30
  • Erins Isle
  • 3-11 2-6
  • Templeogue Synge Street B
  • Semi Final ..ET if req.
  • 11:30
  • Cuala B
  • 1-14 1-7
  • Templeogue Synge Street C
  • Final.. ET if req.
  • 12:15
  • Templeogue Synge Street C
  • 7-13 1-2
  • Round Towers (L) B
  • Semi Final ..ET if req.
  • 18:30
  • Castleknock A
  • 3-9 2-9
  • Templeogue Synge Street A
  • orig 11/02
  • 12:00
  • St Brigids A
  • 2-6 0-10
  • Templeogue Synge Street A
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street A
  • 2-6 4-10
  • Na Fianna A
  • vr
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-6 9-9
  • St Oliver Plunkett ER A
  • orig 11/02
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street B
  • 1-4 3-7
  • Na Fianna B
  • orig 03/03
  • 12:00
  • Castleknock B
  • 3-6 1-3
  • Templeogue Synge Street B
  • 10:30
  • Templeogue Synge Street C
  • 5-2 7-4
  • Stars of Erin
  • orig 03/03
  • 10:30
  • Templeogue Synge Street C
  • 1-7 1-4
  • St Maurs B
  • 12:00
  • Na Fianna C
  • 9-8 0-2
  • Templeogue Synge Street C
  • 12:30
  • Round Towers (L)
  • 3-12 2-6
  • Templeogue Synge Street A
  • orig 17/02
  • 19:30
  • Ballyboden St Endas B
  • 1-7 2-12
  • Templeogue Synge Street A
  • 19:00
  • Templeogue Synge Street A
  •  
  • Skerries Harps
  • Conceded by Skerries Harps
  • 14:00
  • St Sylvesters B
  • 2-8 5-9
  • Templeogue Synge Street A
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street A
  • 4-3 0-6
  • St Peters
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street B
  • 0-4 3-9
  • Na Gaeil Oga
  • orig 4.7
  • 19:30
  • Tyrrelstown
  • 7-11 6-5
  • Templeogue Synge Street B
  • 19:00
  • St Peregrines
  • 2-9 0-5
  • Templeogue Synge Street B
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 5-3 6-4
  • Na Fianna C
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 1-3 5-7
  • Cuala B