Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 18:30
  • St Annes
  • 4-7 9-11
  • Templeogue Synge Street B
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Trinity Gaels
  • Conceded by Trinity Gaels
  • 18:30
  • Shankill B
  • 0-6 1-8
  • Templeogue Synge Street C
  • 19:00
  • Clann Mhuire
  • 3-12 5-2
  • Templeogue Synge Street
  • Double header
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-8 1-12
  • St Maurs
  • 18:00
  • Skerries Harps
  • 1-12 7-13
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-7 4-12
  • O Dwyers
  • 18:30
  • Garristown
  • 2-13 3-10
  • Templeogue Synge Street B
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-13 5-10
  • Portobello
  • 18:30
  • Ranelagh Gaels
  • 0-9 1-13
  • Templeogue Synge Street B
  • 18:30
  • St Peregrines B
  • 2-7 5-11
  • Templeogue Synge Street C
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street C
  •  
  • Trinity Gaels B
  • Conceded by Trinity Gaels B
  • 18:30
  • Ballyboden St Endas E
  • 4-15 3-12
  • Templeogue Synge Street C
  • 18:30
  • St Sylvesters
  • 4-13 4-13
  • Templeogue Synge Street
  • 2v2
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 5-14 4-7
  • O Tooles
  • 18:30
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • 2-16 1-6
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 5-14 6-6
  • Round Towers Clondalkin
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 6-10 5-6
  • Erin Go Bragh
  • 12:30
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • 1-5 9-11
  • Templeogue Synge Street
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-9 6-13
  • Fingallians
  • 18:30
  • Castleknock A
  • 4-6 3-15
  • Templeogue Synge Street
  • Was the 4th, now the 1st 7.30pm
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 5-7 5-7
  • Round Towers Clondalkin
  • 12:30
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • 2-4 4-7
  • Templeogue Synge Street
  • 12:30
  • Foxrock Cabinteely A
  • 6-3 8-11
  • Templeogue Synge Street
  • 19:00
  • Templeogue Synge Street
  • 5-2 3-12
  • Clann Mhuire
  • Double header
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 9-16 3-9
  • Lucan Sarsfields
  • 18:30
  • Ballinteer St Johns
  • 7-12 2-6
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 3-7 4-22
  • Parnells
  • 18:30
  • Croi Ro Naofa /Robert Emmets
  • 6-9 6-12
  • Templeogue Synge Street B
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-8 4-10
  • Portobello
  • 18:30
  • Ranelagh Gaels
  • 0-3 7-16
  • Templeogue Synge Street B
  • Venue Change
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street C
  • 1-10 3-9
  • Beann Eadair B
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street C
  •  
  • Trinity Gaels B
  • Conceded by Trinity Gaels B
  • 18:30
  • St Peregrines B
  • 6-11 7-13
  • Templeogue Synge Street C
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-7 4-8
  • Fingallians
  • 1v1
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 5-8 3-15
  • Kilmacud Crokes B
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 12-19 3-3
  • Clanna Gael/Fontenoy B
  • Aoife mcgee
  • 12:30
  • Round Towers Clondalkin
  • 6-3 14-8
  • Templeogue Synge Street
  • 17:30
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • St Oliver Plunketts
  • Conceded by Templeogue Synge Street B
  • 12:30
  • Naomh Olaf B
  • 1-8 2-6
  • Templeogue Synge Street B
  • 12:30
  • Shankill
  • 8-10 2-1
  • Templeogue Synge Street B
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-9 5-7
  • St Marks
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 0-0 0-0
  • Fingallians
  • playoff 3v3
  • 12:30
  • St Sylvesters
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • Conceded by Templeogue Synge Street
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-4 7-14
  • Geraldine P Morans
  • 12:30
  • Kilmacud Crokes B
  • 11-17 1-4
  • Templeogue Synge Street
  • 12:30
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • Void match
  • 12:30
  • Parnells
  • 9-7 6-5
  • Templeogue Synge Street
  • 12:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Ballyboden St Endas B
  • Conceded by Templeogue Synge Street
  • 12:30
  • Kilmacud Crokes B
  • 2-12 4-11
  • Templeogue Synge Street
  • Venue switched by agreement
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-10 4-4
  • Erins Isle
  • 15:30
  • Ballinteer St Johns A
  • 5-9 10-9
  • Templeogue Synge Street
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street
  • 11-10 5-5
  • St Maurs
  • 15:30
  • Na Fianna A
  • 4-8 4-15
  • Templeogue Synge Street
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street
  • 17-19 1-2
  • Lucan Sarsfields
  • 15:30
  • St Oliver Plunketts
  • 9-7 2-6
  • Templeogue Synge Street
  • 15:30
  • Castleknock A
  • 5-6 5-11
  • Templeogue Synge Street
  • 15:30
  • Lucan Sarsfields B
  • 4-5 6-10
  • Templeogue Synge Street B
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Ballyboden St Endas C
  • Conceded by Ballyboden St Endas C
  • 15:30
  • Ranelagh Gaels
  •  
  • Templeogue Synge Street B
  • Conceded by Ranelagh Gaels
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-6 1-7
  • Man O War
  • 15:30
  • Ballinteer St Johns B
  • 4-1 6-10
  • Templeogue Synge Street B
  • 15:30
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-12 5-8
  • Clontarf B
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street B
  • 3-8 3-11
  • Erin Go Bragh
  • Gerry mc gough