//

Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 16:00
  • Fingallians
  • 1-19 1-11
  • Templeogue Synge Street
  • quarter-final extra-time
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street
  • 5-11 1-14
  • Whitehall Colmcille
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 0-9 0-8
  • St Maurs
  • 15:00
  • Cuala
  • 1-17 0-8
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Ballymun Kickhams
  • 2-12 0-10
  • Templeogue Synge Street
  • semi-final extra time
  • 10:00
  • Skerries Harps
  • 1-7 3-11
  • Templeogue Synge Street
  • quarter-final extra-time
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Peregrines
  • conceded by st peregrines
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-12 1-13
  • Clontarf
  • 10:00
  • Naomh Mearnog
  • 0-3 3-12
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • St Vincents
  • 4-13 0-8
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Erins Isle
  • 2-12 3-7
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  • 0-8 0-11
  • St Patricks (P)
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-15 1-11
  • Round Towers (C)
  • 16:30
  • St Annes
  • 1-13 0-20
  • Templeogue Synge Street
  • 18:15
  • Raheny
  • 0-9 1-15
  • Templeogue Synge Street
  • 17:30
  • Templeogue Synge Street
  • 0-10 0-10
  • Fingallians
  • 18:15
  • Scoil Ui Chonaill
  • 3-12 0-15
  • Templeogue Synge Street
  • 09:30
  • Templeogue Synge Street
  • 4-12 4-8
  • Skerries Harps
  • 18:30
  • O Tooles
  • 1-11 2-13
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-10 0-12
  • Clontarf
  • 18:30
  • Naomh Mearnog
  • 0-15 1-7
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 6-20 1-6
  • Ballyboughal
  • 18:30
  • Na Fianna
  • 0-12 0-12
  • Templeogue Synge Street
  • 17:15
  • Fingal Ravens
  • 1-11 1-17
  • Templeogue Synge Street
  • 18:15
  • Templeogue Synge Street
  • 4-9 0-11
  • St Marys S
  • 09:15
  • Whitehall Colmcille
  • 1-14 2-11
  • Templeogue Synge Street
  • 10:15
  • Templeogue Synge Street
  • 3-12 0-7
  • St Patricks (P)
  • 18:30
  • Lucan Sarsfields
  • 0-13 0-11
  • Templeogue Synge Street
  • agreed by both clubs
  • 18:00
  • Templeogue Synge Street
  • 3-10 3-9
  • Ballinteer St Johns
  • 10:00
  • O Dwyers
  • 1-11 3-10
  • Templeogue Synge Street
  • 11:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-13 1-15
  • Na Fianna
  • 18:30
  • Ballymun Kickhams
  • 1-13 2-9
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-16 1-6
  • Ballyboden St Endas
  • 18:30
  • St Brendans
  • 0-11 2-10
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-14 4-14
  • Round Towers (C)
  • 18:30
  • St Brigids
  • 2-10 1-12
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 2-17 1-10
  • St Maurs
  • 18:15
  • Templeogue Synge Street
  • 0-13 1-11
  • Clontarf
  • 11:00
  • Erins Isle
  • 1-10 2-7
  • Templeogue Synge Street
  • 12:00
  • St Peregrines
  • 1-4 2-15
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • St Vincents
  • 0-5 3-10
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-7 4-14
  • Raheny
  • agreed by both clubs
  • 18:15
  • Ballyfermot De Salle
  • 2-16 1-14
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  • 2-12 0-10
  • Round Towers (C)
  • 18:30
  • Rosmini Gaels
  • 4-14 0-9
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  • 2-15 1-13
  • Castleknock
  • 18:30
  • Beann Eadair
  • 5-19 2-7
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-11 2-10
  • St Colmcilles
  • 18:30
  • Skerries Harps
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • conceded by templeogue synge street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 2-10 2-15
  • St Judes
  • 18:30
  • Clann Mhuire
  • 5-17 1-15
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-5 0-10
  • St Patricks (D)
  • 18:15
  • Templeogue Synge Street
  • 2-9 4-15
  • Clontarf
  • 13:30
  • St Maurs
  • 1-6 0-17
  • Templeogue Synge Street
  • 14:30
  • Starlights
  • 2-10 1-6
  • Templeogue Synge Street
  • agreed by both clubs
  • 18:15
  • Round Towers (C)
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • conceded by templeogue synge street
  • 10:00
  • O Dwyers
  • 3-14 2-15
  • Templeogue Synge Street
  • semi-final extra time
  • 18:30
  • St Monicas
  • 1-8 1-11
  • Templeogue Synge Street
  • r.2 extra-time
  • 18:30
  • Erins Isle
  • 0-9 1-8
  • Templeogue Synge Street
  • preliminary round et
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-15 1-18
  • St Oliver Plunketts ER
  • r.1 extra time
  • 14:30
  • Templeogue Synge Street
  • 3-9 5-13
  • Ballymun Kickhams
  • extra time if required
  • 11:00
  • St Oliver Plunketts ER
  • 4-23 3-4
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-15 3-8
  • Clanna Gael-Fontenoy
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 0-16 3-11
  • Lucan Sarsfields
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  • 0-6 4-11
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 2-13 2-12
  • Parnells
  • 11:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Geraldine P. Moran
  • conceded by geraldine p. moran
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 5-14 6-11
  • St Marys S
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 5-18 2-12
  • Ballyboden St Endas
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Castleknock
  • conceded by castleknock
  • 18:30
  • St Annes
  • 5-6 3-20
  • Templeogue Synge Street
  • agreed by both clubs
  • 18:30
  • Kilmacud Crokes
  • 1-6 1-13
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 4-21 2-8
  • St Patricks (P)
  • 10:00
  • St Marks
  • 1-7 2-13
  • Templeogue Synge Street
  • 23:00
  • Bye
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • conceded by bye
  • 23:00
  • Round Towers (C)
  • 2-7 2-16
  • Templeogue Synge Street
  • 23:00
  • Templeogue Synge Street
  • 5-15 0-1
  • Cuala