Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 13:00
  • Cuala
  • 1-17 3-9
  • Templeogue Synge Street
  • Winner on the day
  • 10:00
  • Raheny
  • 1-17 2-6
  • Templeogue Synge Street
  • Winner on the day
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  • 4-17 0-9
  • Naomh Olaf
  • 14:00
  • Round Towers (C)
  • 3-13 4-12
  • Templeogue Synge Street
  • 17:00
  • Templeogue Synge Street
  • 2-16 2-6
  • Naomh Olaf
  • Winner on the day
  • 10:00
  • St Brigids
  • 1-13 4-9
  • Templeogue Synge Street
  • Winner on the day
  • 14:00
  • St Judes
  • 3-17 1-10
  • Templeogue Synge Street
  • Winner on the day
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-14 3-5
  • Naomh Olaf
  • Winner on the day
  • 10:00
  • Erins Isle
  • 1-15 1-16
  • Templeogue Synge Street
  • Winner on the day
  • 12:00
  • Skerries Harps
  • 0-11 5-13
  • Templeogue Synge Street
  • Winner on the day
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-15 2-5
  • St Oliver Plunketts ER
  • Winner on the day
  • 17:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-13 1-12
  • Fingallians
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 4-18 0-6
  • St Peregrines
  • 17:30
  • Ballyboughal
  • 0-9 1-11
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Naomh Mearnog
  • 4-7 4-9
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-8 0-12
  • Raheny
  • 10:00
  • Lucan Sarsfields
  • 0-8 0-13
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Erins Isle
  • 1-3 2-9
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Thomas Davis
  • 3-13 0-8
  • Templeogue Synge Street
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-7 3-11
  • Kilmacud Crokes
  • Game Played
  • 10:00
  • Naomh Barrog
  • 2-6 3-13
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Raheny
  • 0-10 2-5
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-6 2-14
  • Fingal Ravens
  • 10:00
  • Cuala
  • 0-5 4-13
  • Templeogue Synge Street
  • 18:30
  • Na Fianna
  • 2-6 7-13
  • Templeogue Synge Street
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  • 5-10 2-9
  • Castleknock